Miluše Huszárová pracuje v oboru floristky od roku 1989 a dodnes nechává ve svých obchodech svůj vlastní rukopis, protože dokonale naplňuje definici člověka, který dělá svojí práci proto, že ho baví a je pro něho velkým koníčkem.

 

Jejím cílem je nabídnout Vám perfektní servis a její filozofií vždy byla a je maximální vstřícnost k zákazníkovi!

 

Tvorba high-end květinového designu se silným apelem na pozorovatele je to, co umíme nejlépe. Zajišťujeme špičkovou dárkovou službu rozvozu kytic z čerstvých řezaných květin on-line pro Brno a okolí! Jsme tady pro Vás již od roku 1989, 7 dní v týdnu! Řezané květiny sami pečlivě vybíráme a nakupujeme na holandské květinové burze, jsme přímými dovozci květin. Naše nabídka je tak odlišná kvalitou i výběrem druhů řezaných květin. Vybíráme nejvyšší možnou kvalitu a každá naše pobočka je vybavena moderním chladícím zařízením pro kvalitní skladování květin.
 

Rodinná firma Květiny M. Huszárová byla založena již v roce 1989, kdy jsme otevřeli náš první obchod v Brně. Byl jedním z vůbec prvních soukromých obchodů na území tehdejšího Československa. Více než dvacet šest let tradice podporuje naše renomé v oblasti floristických služeb v Brně. V současné době provozujeme květinářství na ulici Veselá 22, Lidická 9 a v Hypermarketu Globus v Brně. 

 

Recenze od Vás, zákazníků, můžete najít na našem profilu Google Places,

nebo na Facebooku, podívejte se.