Svatební floristika

 

Svatba je významný okamžik v životě většiny z nás a proto chceme, aby vše v tento den proběhlo bez sebemenších problémů. Jedním z důležitých aspektů svatby je i volba dobrého květinářství. 
Svatební floristika je výkladní skříní a vlajkovou lodí každého floristy, která přináší největší nároky na jeho kreativitu, zručnost a psychickou odolnost a právě proto podáváme v tomto ohledu maximální svatební servis a kvalitu.
Příprava svateb obnáší vysoké nároky i na nejdůležitější součást našeho oboru, na samotné květiny. Poupata květů jsou díky různým kreativním technikám vazby, době expozice na slunci, času květin bez vody a samotné manipulaci vystavovány extrémní zátěži. Součástí naší služby je však "dvojí" jištění čerstvými květinami pro nejduležítější součásti svatby. V den "D" tak máme připraven až dvojnásobný počet řezaných květin, než činí skutečná objednávka a v případě nouze jsme schopni jakékoliv květiny vyměnit. Díky velkému dennímu objemu prodeje květin nás však tento servis pro zákazníka finančně nezatěžuje. 
Naši floristé jsou připraveni poskytnout konzultace na základě velikosti, stylizace, barev, rozpočtu a místa konání obřadu. Konzultace jsou vždy nezávazané a bezplatné.