Smuteční floristika

smutčení věnec

 

Symbolika květin poskytuje způsob a možnost sdělení pocitů člověka již od dávných dob a právě proto jsou květiny jedním z nejdůležitějších symbolů spojených s obdobím truchlení po našich blízkých. Květinový darem pro naše zesnulé jim vzdáváme hold a připomínáme si naše dlouhotrvající přátelství a náklonost. Stejně tak květinami vyjadřujeme podporu pozůstalým v období truchlení.

 

Floristé Květinářství M. Huszárová jsou připraveni poskytnout Vám kompletní služby, které jsou se smuteční floristikou spojené. Smuteční vazbu, nebo smuteční věnec si můžete objednat přímo v elektronickém obchodě, telefonicky, e-mailem, nebo osobně na jakékoliv pobočce. Součástí smutečních květin je zpravidla i saténová stuha (bílá, černá, fialová, zelná barva), na které můžete zanechat Váš vzkaz, který tiskneme termosublimační tiskárnou přímo na stuhu. Pokud smuteční květiny, nebo věnec objednávate přes e-shop, systém Vám automaticky v průběhu objednávání nabídne na výběr stuhy a možnost zanechat vzkaz na stuhu.

 

Smuteční květiny odvážíme i na místo obřadu (v Brně) cca 1 hodinu před začátkem, kde jsou předány zřízenci hřbitova a ten je umístí do obřadní síně. Se zařizováním květin tak nebudete mít žádnou starost. V případě, že objednávku provádíte přes e-shop, vyplňte jako místo doručení adresu: Krematorium, Jihlavská 1, Brno, PSČ 625 00 (nebo jinou) a jako jméno obdarované osoby uveďte jméno zesnulého. Do poznámky napište čas začátku obřadu.