Dekorativní floristika 

 

Květiny byly od pradávna součástí našich životů a jejich využívání v interiérech má na člověka velmi pozitivní vliv. Díky květinám tak můžete zlepšit pracovní prostředí vaší firmy a celkově zvýšit produktivitu práce. Květiny M. Huszárová dodává květinové aranžmá z čerstvých i umělých / hedvábných květin do recepcí, kanceláří, komerčních a dalších jiných prostor pro desítky klientů v Brně každý týden. Vylepšujeme i stávající prostory podle vlastního návrhu. Květinové aranžmá dodáváme společně s vázami, nebo květinovými obaly od špičkových výrobců. Květinové obaly různých tvarů, velikostí, barev a materiálů můžete vybrat z produktového katalogu čítající stovky položek. Všechny konzultace a zpracování nabídek je bezplatné!

 

Zajišťujeme: 

 

  • pravidelné týdenní dodávky čerstvých květin do kanceláří, nebo na recepce a informační pulty hotelů, nákupních středisek, veletrhů a dalších.
  • výzdobu různých interierů pro pořádání společenských akcí. Výzdoba je navrhnuta podle charakteru místa, podle firemních barev, tématického zaměření akce a hlavně podle přání zákazníka, 
  • výzdobu hotelů, restaurací, kadeřnictví a dalších prostor trvanlivým květinovým aranžmá z umělých, nebo sušených květin. Aranžmá můžeme dodat včetně květinových obalů, nebo váz od předních výrobců,
  • komplexní návrh a dodávku hrnkových květin do interierů firemních prostor. Hrnkové květiny jsme schopni dodat včetně samozavlažovacích obalů, které snižují náročnost květin na údržbu.