Svatební floristika

 

Svatba je významný okamžik v životě většiny z nás a proto chceme, aby vše v tento den proběhlo bez sebemenších problémů. Jedním z důležitých aspektů svatby je i volba dobrého květinářství. Květiny M. Huszárová v roce 2013 zajišťovalo téměř dvě stovky svateb a ani jedna z nich nebyla spojena s negativní referencí. Floristé květinářství M. Huszárová jsou vysoce cenění profesionálové, kteří Vám pomohou zrealizovat Vaši představu a pomohou Vám navodit nezapomenutelnou atmosféru Vašeho významného dne.
Svatební floristika je výkladní skříní a vlajkovou lodí každého floristy, která přináší největší nároky na jeho kreativitu, zručnost a psychickou odolnost a právě proto podáváme v tomto ohledu maximální svatební servis a kvalitu.
Příprava svateb obnáší vysoké nároky i na nejdůležitější součást našeho oboru, na samotné květiny. Poupata květů jsou díky různým kreativním technikám vazby, době expozice na slunci, času květin bez vody a samotné manipulaci vystavovány extrémní zátěži. Součástí naší služby je však "dvojí" jištění čerstvými květinami pro nejduležítější součásti svatby. V den "D" tak máme připraven až dvojnásobný počet řezaných květin, než činí skutečná objednávka a v případě nouze jsme schopni jakékoliv květiny vyměnit. Díky velkému dennímu objemu prodeje květin nás však tento servis pro zákazníka finančně nezatěžuje. 
Naši floristé jsou připraveni poskytnout konzultace na základě velikosti, stylizace, barev, rozpočtu a místa konání obřadu. Konzultace jsou vždy nezávazané a bezplatné. Svatební kytice si můžete prohlédnout v galerii
Kromě svatební floristiky Vám můžeme poskytunou širokou škálu dalších služeb:
  • přípravu různých dekorativních doplňků do interieru ze sušených a umělých - hedvábných květin firmy SIA Home Fashion,

  • aranžmá z čerstvých řezaných a umělých květin podle tématického zaměření (např. Vánoce, Velikonece, sv. Valentýn, roční období),

  • kompletní svatební a smuteční servis, tisk smutečních stuh, pro který využíváme termosublimační tiskárnu,
  • výzdoba různých společenských akcí,
  • prodejem a instalací interierových doplňků francouzké značky SIA Home Fashion, ASA, Leonardo, květinových obalů se samozavlažováním od firmy Lechuza, Fleur Ami,
  • rozvoz a doručování květin v Brně a jeho okolí pomocí elektronické objednávky v e-shopu z Vašeho počítače, tabletu, nebo telefonu.
Díky našemu e-shopu můžete nechat obdarovat svoje přátele, rodinné blízké a partnerky květinovým darem doplněným cukrovinkou, designovým doplňkěm, nebo lahví dobrého vína. Z vlastní zkušenosti víme, jak velkou radost dokáže takový dar udělat!