Dárková služba 

 

  

Potřebujete poslat krásný dar přítelkyni, manželce, přítelovi, kamarádovi, nebo obchodnímu partnerovi jako gesto poděkování, lásky, nebo jen tak? Nacházíte se mimo Brno a nebo jste jen zaneprázdněni a zapomněli jste na narozeniny? Právě pro Vás nabízíme dárkovou službu pro Brno a okolí! Základní smyslem služby je někoho potěšit nejen květinou, ale i krásným a originálním darem, nebo jen drobností, která vydrží déle, než květina. Všechny nabízené produkty máme skladem a Vy tak můžete věnovat dar do hodin od doby, kdy se tak rozhodnete a aniž byste museli sami být na místě doručení. 

 

Nyní si můžete vybrat v sekcích e-shopu dárkové poukazy, interiérové vůně, vůně do aut, vůně do skříní, na klíče do kabelky, nebo vůně do zavazadla od špičkových výrobců Lampe Berger a Millefiori Milano, dárkově zabalené designové doplňky od výrobců Design House Stockholm, Sia Home Fashion, dekorativní interiérové sáčky Uashmama, belgické pralinky a vynikající italské víno z oblasti Abruzzo od výrobce Pietranntonj, jehož jsme exkluzivním distributorem v ČR. Všechny dary Vám automaticky dárkově zabalíme a daručíme na místo určení i se vzkazem.

 

Nabídku darů pro Vás budeme v roce 2015 neustále rozšiřovat!

 

Designová ikona - Lampa Block od Design House Stockholm. Pošlete v dárkovém balení tento krásný "kousek"!

 

 

 

 

Perfektní dárek - vonný sáček Oxygen do skříně na provonění šatů od špičkového výrobce interiérových vůní Millefiory Milano.