Galerie

Naše květinové vazby se vyznačují originálním designem s nejnovějšími světovými trendy. O schopnosti floristů se můžete přesvědčit v záložce vazby, nebo designerským ztvárněním našich provozoven. V těchto prodejnách nabízíme každý den sortiment 60 druhů čerstvých květin z celého světa.

Svatba je významný okamžik v životě většiny z nás a proto chceme, aby vše v tento den proběhlo bez sebemenších problémů. Jedním z důležitých aspektů svatby je i volba dobrého květinářství, nebo-li dodavatele floristických služeb. Květiny M. Huszárová v roce 2013 zajišťovalo téměř dvě stovky svateb a ani jedna z nich nebyla spojena s negativní referencí. Naši floristé jsou vysoce cenění profesionálové, kteří Vám pomohou zrealizovat Vaši představu a pomohou Vám navodit nezapomenutelnou atmosféru tohoto významného dne. Svatební floristika je jednou z našich nejdůležitějších specializací a v tomto ohledu Vám můžeme nabídnout veškerý svatební servis. Naši floristé jsou připraveni poskytnout konzultace na základě velikosti, stylizace, barev, rozpočtu a místa konání obřadu. Konzultace jsou vždy nezávazané a bezplatné.

 

V této galerii můžete vidět svatební kytice, které byly připraveny floristy Květinářství M. Huszárová. Pokud máte zájem o svatební kytici, nebo i zajištění celkové svatební dekorace, přijďte nás navštívit na ulici Veselá 22, Brno, kde s Vámi floristé budou konzultovat různé aspekty svatby. Podívejte se také do galerie Svatby ve městě, kde najdete další ukázky naší práce v součinnosti se svatební agenturou Svatby podle Katy, jejichž služby Vám vřele doporučujeme, protože Vám pomohou ušetřit spousty starostí ve vašem důležitém životním okamžiku.